Başlangıç Sayfasına Geri Dön

 info@bicergrup.com.tr

+90 326 613 33 00

KURTULUŞ MAH. MİTHAT PAŞA CAD. NO 63/B İSKENDERUN / HATAY

MARKALAR

BİÇER GRUP temel başarısı, farklı hedef gruplarına hitap eden 3 farklı markadan oluşan, güçlü ve açıkça tanımlanmış portföyünde yatmaktadır. Marka, global rekabet şartlarında işletmeye en çok değer yaratan, tüketicide ise güven oluşturan ve yol gösteren en önemli unsurdur.

 

BİÇER GRUP markalarının algısının güçlendirilmesi ve doğru konumlandırılması için müşterilerinin, tedarikçilerinin ve çalışanlarının markanın karakteristik değerleri ve özellikleri hakkında ortak bir fikre sahip olması esastır.

 

BİÇER GRUP Türkiye’de üç markasıyla yer alır: ana markaları Ramin door, Dupaint, Opak Boru ile faaliyet göstermektedir. Marka özü, markanın kişiliğinin benzersizliğini ve karşılaştırılamaz gücünü özetler. Aynı zamanda tüketicilerin markalardan sağlayabileceği faydaları ortaya koyar.

 

Biçer Grubun başarı ilkelerinin başında güçlü marka stratejisi, marka portföyü ve hizmet verdiği hedef kitleleri içerisindeki güçlü konumu gelir. Uluslararası pazarlarda yarışabilmek, güvenilir markalara sahip olmakla mümkündür.

 

SAYFALAR

-

MARKALAR

SOSYAL MEDYA

İLETİŞİM

-

-

Takip Edin

Adres: Kurtuluş Mah.

Mithat Paşa Cad. No63/B

İskenderun / HATAY

Mail: info@bicergrup.com.tr

Mail: mehmet@bicer grup.com.tr

T : +90 (326) 613 33 00

T:

 

Copyright © 2018 BİÇER GRUP İÇ ve DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.